Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Черкаському районі функціонують 31 стаціонарний пункт обігріву

У Черкаському районі функціонують 31 стаціонарний пункт обігріву

Нині у Черкаському районі функціонують 31 стаціонарний пункт обігріву: по одному у кожній сільській раді (працюють з 8:00 до 17:00), а також цілодобові, розгорнуті у приміщеннях місцевих пожежних команд у Леськах, Мошнах, Яснозір’ї й Ірдині та районних і дільничних лікарень у Червоній Слободі, Мошнах, Білозір’ї та Руській Поляні.

Учора з позаплановою перевіркою до пунктів обігріву завітали представники районної комісії у складі начальника управління економіки Черкаської райдержадміністрації Володимира Гуні та старшої медичної сестри хірургічного відділення Черкаської ЦРЛ Валентини Чепурної.

− Ну що, замерзли? Заходьте до нас на гарячий чай, − припрошує гостей черговий Леськівської МПК Василь Денисенко. – У нас тут є і гарячі напої, і теплий плед, і аптечка для надання першої медичної допомоги. У проханні зігрітися нікому не відмовляємо, радо зустрічаємо кожного.

У ході перевірки оглянули пункти обігріву, що знаходяться у Сагунівці, Худяках, Леськах. Чайник, чай, теплі ковдри та інші речі необхідні для обігріву людей знайшли в кожному з них. Прикра несподіванка чекала на членів комісії в Червоній Слободі. Тут не лише не обладнали пункт обігріву, але й затято сперечалися з членами комісії.

− А нащо воно нам треба? − апелює до «непроханих гостей» голова сільської ради Зінаїда Михайленко. – У нас у селі є лікарня, от хай туди і йдуть грітися. А тут сільська рада і нема чого зайвий раз сюди ходити.

Добре, що таке байдуже ставлення до серйозних речей – то вкрай поодинокі випадки. У всіх же інших пунктах обігріву Черкаського району, визначених переліком Управління ДСНС у Черкаській області, готові радо прийняти тих, хто спасував перед зимовими морозами.

За інформацією сайту "Сільських обрій"