Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24 січня голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) щодо ускладнення погодних умов яку провів її голова Петро Коренюк.

Під час наради учасники, зокрема керівники відповідних служб, доповіли щодо можливого погіршення погодних умов та про заходи готовності до оперативного реагування.

В свою чергу, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, зазначив, що станом на 24 січня 2018 року в 5 населених пунктах Черкаського району електропостачання відновлено частково. Відсутнє електропостачання в медичних амбулаторіях с. Яснозір’я та с.Софіївка, фельдшерських пунктах с. Станіславчик та с. Хрещатик.

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Залишається ускладнено проїзд с. Ірдинь і до с. Млієв Городищенського району, повалено дерева, працює очисна техніка Філії Черкаська ДЕД, Філії «Черкаський райавтодор», ДП «Черкаське лісове господарство», СКП «Райліс», МПО Черкаського району, додатково залучено техніку сільськогосподарських підприємств району та В/Ч 3177 с. Дубіївка.

Працівниками Черкаського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» проводяться всі необхідні заходи по відновленню електромережі району, станом на сьогодні залишаються пошкодженими 7 ліній електропередач - 10 кВт, 173 ліній електропередач – 0,4 кВт, 69 трансформаторних підстанцій на відновлення яких залучено 25 одиниць техніки.

Водночас, в районі відповідними службами здійснюється цілодобовий моніторинг впливу несприятливих погодних умов на функціонування потенційно-небезпечних об’єктів, енергетики, зв’язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури, систем життєзабезпечення населення та інформування про ускладнення ситуації.

Над ліквідацією наслідків негоди цілодобово працюють районні комунальні служби, приватні підприємці та жителі громад.

По завершенню засідання комісії з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодних умов на території Черкаського району, її головою були дані відповідні доручення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ