Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 22 січня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: в нараді щодо утримання доріг місцевого значення в зимовий період в районі, у відкритті паркової зони з сонячним деревом та робочого місця по видачі ІД-карток, а також біометричних закордонних паспортів в Білозірській ОТГ та у нараді з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлев.

В свою чергу начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський проінформував присутніх про проміжні вибори депутатів Мошнівської сільської ради.

Також на нараді розглянуто підготовку питань до розгляду на чергову сесію районної ради.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ