Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Білозірській ОТГ відбулося відкриття робочого місця з видачі ID-карток

В Білозірській ОТГ відбулося відкриття робочого місця з видачі ID-карток В Білозірській ОТГ відбулося відкриття робочого місця з видачі ID-карток

19 січня голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяли участь у відкритті паркової зони з сонячним деревом та робочого місця по видачі ІД-карток, а також біометричних закордонних паспортів.

Участь у заході також взяли сільський голова Володимир Міцук, народний депутат України Сергій Рудик, заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Березань, депутат Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, директор Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Слинько, жителі громади.

З новорічними вітаннями та колядою перед присутніми виступили хор Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради та творчий колектив Опорного навчального закладу.

В Білозірській ОТГ відбулося відкриття робочого місця з видачі ID-карток В Білозірській ОТГ відбулося відкриття робочого місця з видачі ID-карток

Нагадаємо. Що з нового року у Білозірській громаді з’явилося ASolar Tree «сонячне дерево», перше у Черкаській області.

«Дерево», що живиться сонячною енергією, спорядили спеціальним пристосуванням для зарядних пристроїв мобільних телефонів, планшетів, інших невеликих пристроїв. Одночасно можна буде підзарядити вісім гаджетів.

Станцію оснастили акумуляторами потужністю 200 ампер: за умови погожої днини енергії має вистачати на добу. Акумулятори розраховані на 10 років роботи, сонячні панелі — на понад 30.

Облаштування такого проекту — це в першу чергу просвітницька акція, за для підвищення обізнаності, розуміння та використання поновлюваних джерел енергії. Адже такі технології вже давно застосовують і в Європі, і в усьому світі.

За інформацією сайту Білозірської територіальної громади