Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччина)

Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччина) Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччина)

Центр для соціальної реабілітації інвалідів – те, в що готові інвестувати представники німецького району Гота. Про це йшла мова сьогодні під час зустрічі за круглим столом в голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша. В зустрічі взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, начальники управлінь праці та соціального захисту населення та економіки райдержадміністрації, директор районного Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району та представник агенції регіонального розвитку. З німецької сторони у зустрічі взяли участь представники ГО «Друзі України» пан Дітріх Вольфарт та Мортімер Рюмкер.

На початку зустрічі представників німецького району Гота привітали з Новим 2018 роком та колядками учасники фольклорного ансамблю «Колорит» Червонослобідської музичної школи (філії села Руська Поляна) та виконали музичні твори.

Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччина) Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччиа)

Після привітань учасники зустрічі перейшли до конструктивного діалогу, під час якого головою райдержадміністрації представлено учасників круглого столу та перейшли до обговорення плану зустрічі.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, що фундамент і підґрунтя є – нам потрібно посилити співпрацю, хочу подякувати голові християнської благодійної місії «Добра звістка» Анатолію Перепелиці за співпрацю між нашими країнами, за надання гуманітарної допомоги нашому району з Німеччини.

Одним із перших питань на зустрічі обговорено питання щодо впровадження в районі енергозберігаючих проектів та можливої концепції природоохоронного напрямку. Підготовкою проектів з енергозбереження в районі буде займатися представник агенції регіонального розвитку, що діє в Черкаській області.

Про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району презентував директор Валерій Вишиваний. Який зазначив, що питаннями соціального захисту одиноких непрацездатних громадян опікується його центр, який обслуговує 3574 осіби.

Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччина) Відбулася зустріч з представниками ГО «Друзі України» району Гота (Німеччина)

Територіальний центр включає три відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування, відділення стаціонарного догляду в с. Лозівок. На протязі 2017 року відділенням денного перебування обслужені 1126 осіб, відділенням соцдопомоги вдома – 2203 особи.

Підводячи підсумки представники німецького району Гота зазначили, що вони готові продовжити співпрацю щодо впровадження соціального проекту з створення Центру для людей з інвалідністю, які можуть зустрічатися, аби проводити заходи, акції, спільно вирішувати проблемні питання. Окрім того, в цьому центрі може бути організовано, приміром, невелике виробництво, де теж працюватимуть інваліди. Також готові долучитися до сприяння інвестуванню проектів з енергозбереження.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ