Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Напередодні Різдва у Свидівку організували свято для дітей

Напередодні Різдва у Свидівку організували свято для дітей

Театралізована казка «Іванко - сорочка вишиванка», безліч конкурсів та подарунків – напередодні Різдва у Свидівку організували свято для дітей.

Захід відбувся у місцевому Будинку культури, тривав кілька годин і розпочався яскраво - з театралізованого дійства «Іванко-сорочка вишиванка». Його для малечі підготували гуртом: взяли участь і працівники Будинку культури, і школярі-старшокласники, і дівчата з сільради.

Про належний рівень організації подбала художній керівник БК Валентина Жирна, танцювальні номери поставила хореограф Ірина Пожар, а звукорежисер Сергій Іващенко забезпечив якісний звук.

Окрім того, око глядачів радували й святково прибрана сцена, і гарні декорації (змінювати їх в ході дійства допомагав сам директор Будинку культури Станіслав Коваль), і яскраві костюми учасників.

Напередодні Різдва у Свидівку організували свято для дітей

Після казки юних глядачів, більшість з яких також прийшла на свято в яскравих маскарадних костюмах, розважали різноманітними конкурсами та змаганнями. У них мали змогу взяти участь діти різних вікових категорій. Усі учасники отримали призи. «Хто-хто залишився ще без подарунків?» - час від часу гучно запитував у юних свидівчан Дід Мороз, припрошуючи їх до веселих розваг.

За словами сільського голови Свидівоцької сільської ради Світлани Вовк, без подарунка зі свята не пішла жодна дитина. Отримали їх навіть дітлахи, що поприїздили до дідусів-бабусь з Черкас.

Напередодні Різдва у Свидівку організували свято для дітей

-Подібне свято ми організовуємо щороку і це вже стало нашою традицією, якої вдається дотримуватися завдяки сприянню депутатського корпусу села та виконавчого комітету, - розповіла Світлана Миколаївна. - Ми не ділили дітей на чужих та своїх. Усіх намагалися порадувати.

Спеціально до свята спрямували з місцевого бюджету на подарунки 10 тис. грн. Придбали, наприклад, ляльки та конструктори. Окрім того, закупили солодких новорічних подарунків на 15 тис. грн. Вони також дісталися всім дітям. Загалом на святі роздали понад 200 подарунків.

У планах – відвідати на «старий» Новий рік родини, які належать до соціально вразливої категорії населення.

За інформацією сайту "Сільські обрії"