Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В області придбали житла для 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

В області придбали житла для 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Ключі від 9 квартир та 2 будинків під Новий рік вручили 13 особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Придбали помешкання для них коштом державної цільової субвенції. Про це повідомила начальник обласної служби дітей Оксана Покатілова.

Зокрема, за словами посадовиці, придбали чотири квартири дітям на Кам’янщині, один будинок на Городищині, одну квартиру на Монастирищині, дві квартири на Христинівщині, один будинок у Черкаському районі та дві квартири Тальнівській об’єднаній територіальній громаді. Загалом, за поданими пропозиціями для придбання соціального житла, на місця спрямували майже 3,8 млн грн з держбюджету.

– Роботу зі збору пропозицій на придбання житла дітям цих категорій ми розпочали завчасно, – пояснює Оксана Покатілова. – Рішення про виділення коштів з держбюджету на ці цілі ухвалили ще 12 липня 2017 року. Втім відповідну постанову про спрямування коштів на області підписали лише 15 листопада і ми мали обмаль часу, аби використати їх. Однак всі спрацювали оперативно. Тож нам вдалося вчасно та якісно освоїти виділену державою субвенцію. І, найголовніше, придбати житло для 13 осіб, які його потребували. Це стало хорошим завершенням минулого року для усіх, хто доклав зусиль, щоб придбати це соціальне житло.

Відзначимо, нині в області, за інформацією Служби у справах дітей ОДА, на квартирному обліку перебуває понад 500 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

За інформацією Прес-служби ОДА