Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

45 підприємців Черкащини відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості

45 підприємців Черкащини відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості

У 2017 році на Черкащині 45 осіб започаткували власну справу як суб’єкти підприємницької діяльності за сприяння Черкаської служби зайнятості.

Поміж обраних видів діяльності найбільш затребуваними стали: оптова та роздрібна торгівля, транспорт та зв’язок, сільське господарство, лісове та рибне господарство, переробна промисловість (виробництво) та торгівля транспортними засобами.

Центри зайнятості Черкащини приділяють значну увагу інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Наразі навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-плануванню та самозайнятості користується широким попитом. Безробітні навчаються на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності, проводиться професійна підготовка та перепідготовка за професіями, спеціальностями. Саме такі навчальні програми, які проводили фахівці центру зайнятості, допомогли майбутнім підприємцям відкрити свій бізнес та обрати сферу діяльності./p>

На сьогодні центрах зайнятості майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

За інформацією Обласного центру закйнятості