Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 22 грудня заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова Черкаського осередку Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» Марія Шевченко, член центрального проводу Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» Павло Прибіш та члени партії «Народний Рух України» Олександр Корнелюк і Володимир Вахній, представники Черкаської райдержадміністрації, районної ради, працівники культури, учасники районного конкурсу на кращий твір-роздум та кращу роботу з застосуванням інформаційно-комп’ютерних технологій взяли участь у заході в рамках відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола.

Історик Осип Зінкевич говорив про Чорновола: «Він творив епоху». А й справді: чи може одна людина творити епоху? В'ячеслав Чорновіл, як і нечисленні його побратими, що у 60-х – 70-х роках минулого століття піднялися на боротьбу проти радянського тоталітарного режиму, яка багатьом з них коштувала життя, доказали: особистість може творити епоху, може визначити розвиток історичного процесу.

У 1990 році, за рік до проголошення незалежності України, В'ячеслав Чорновіл, виступаючи на могилі композитора Михайла Вербицького, автора нашого державного гімну, висловив переконання, що «Вільна Самостійна Незалежна Україна – це справа завтрашнього дня».

Звертаючись до присутніх заступник голови районної ради Сергій Степанюк зазначив, що Батьківщина високо оцінила внесок В.М.Чорновола у літературу, суспільно-політичне життя країни.

На позачерговій сесії депутати затвердили районний бюджет на 2018 рік

У 1996 році Вячеслав Максимович став лауреатом державної премії України імені Тараса Шевченка за збірки «Правосуддя чи рецидиви терору?», «Лихо з розуму», книжку «Хроніка таборових буднів», публіцистичні виступи в газетах та журналах України і світу. Нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня (1997 р.). Герой України (2000). На Черкащині шанують пам'ять про В.Чорновола.

Також в рамках відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи за підтримки Черкаського осередку Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» провів районний конкурс на кращий твір-роздум та кращу роботу з застосуванням інформаційно-комп’ютерних технологій, до участі в якому були запрошені користувачі бібліотек Черкаського району віком від 15 до 35 років.

Хочемо повідомити, що до участі у конкурсі було допущено 26 робіт.

В свою чергу начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова та член центрального проводу Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» - Павло Прибіш вручили нагороди переможцям:

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола

• За І місце у районному конкурсі на кращий твір-роздум та кращу роботу з застосуванням інформаційно-комп’ютерних технологій з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола нагороджується Терещенко Руслана (с. Руська Поляна)

• За ІІ місце у районному конкурсі з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола нагороджується Артеменко Владислав (с. Думанці)

• За ІІІ місце у районному конкурсі з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження нагороджується Демченко Ігор (с. Яснозір’я)

• За перемогу у номінації «Креативність» в рамках районного конкурсу з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола нагороджується Алхазов Валентин (с. Мошни)

• За перемогу у номінації «За популяризацію української книги» в рамках районного конкурсу з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола нагороджується Вороний Дмитро (с. Степанки)

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола

На закінчення урочистостей ведуча звернулась до всіх, хто небайдужий: запаліть свічку 24 грудня та помоліться за В’ячеслава Максимовича, бо цього дня йому виповнилося б 80!

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ