Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради сформувала порядок денний двадцятої позачергової сесії районної ради

Президія районної ради сформувала порядок денний двадцятої позачергової сесії районної ради Президія районної ради сформувала порядок денний двадцятої позачергової сесії районної ради

21 грудня 2017 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання президії районної ради.

Члени президії розглядали питання, які заплановано внести до порядку денного двадцятої позачергової сесії.

На початку засідання члени президії підтримали ряд нових районних програм: про районну програму агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом на 2018 рік; про районну програму агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини 3061 Національної гвардії України на 2018-2019 роки; про програму підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2018-2021 роки.

Президія районної ради сформувала порядок денний двадцятої позачергової сесії районної ради

У ході засідання члени президії підтримали внесення змін до Програми підтримки сім’ї та молоді Черкаського району на 2014-2017 роки».

Члени президії погодили проект рішення щодо внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-4/VII «Про районний бюджет на 2017 рік» та одноголосно проголосували за проект «Про районний бюджет на 2018 рік».

Також розглянули питання, що стосуються управління майном районної комунальної власності, а саме: про передачу майна та бюджетних установ районної комунальної власності.

Блок земельних питань щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок був виключений з питань порядку денного президії районної ради у зв’язку з тим, що не було кворуму постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Дані питання будуть внесенні на наступну сесію районної ради.

Розглянувши внесені на розгляд питання, члени президії сформували порядок денний двадцятої позачергової сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ