Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Черкаському районі протягом цього тижня тривають командно-штабні навчання

У Черкаському районі протягом цього тижня тривають командно-штабні навчання

У Черкаському районі протягом цього тижня тривають командно-штабні навчання щодо готовності реагувати в умовах надзвичайних ситуацій природнього та техногенного характеру. Сьогодні відпрацьовували взаємодію усіх ланок системи цивільного захисту у випадку погіршення погодних умов.

За сценарієм - на область насувається сильний шторм. Після отриманої ввідної для оперативного реагування в умовах ускладненої обстановки на термінове засідання районної комісії ТЕБ та НС зібралися спеціалізовані служби та члени комісії.

Після цьогорічного липневого буревію ми маємо досвід спрацювання сил та засобів в умовах надзвичайної ситуації природного характеру, - зауважив голова комісії ТЕБ та НС, голова РДА Анатолій Яріш. – Я вважаю, що ми добре і оперативно спрацювали. Тож ситуація для нас не нова. Певні недоліки, які були допущені тоді, ми можемо відпрацювати тепер у ході навчань.

Відтак, сили та засоби спеціалізованих служб приведені в режим підвищеної готовності, наявний резерв паливо-мастильних матеріалів, населення про погіршення метеорологічних умов буде повідомлено через відповідну систему оповіщення. У ході наради керівники спеціалізованих служб прозвітували про готовність сил та засобів до дій в умовах надзвичайної ситуації.  

 

За інформацією сайту "Сільські обрії"