Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олександр Вельбівець: кошти, виділені у 2017 році на розвиток інноваційних шкіл, мають бути освоєними в повному обсязі

Олександр Вельбівець: кошти, виділені у 2017 році на розвиток інноваційних шкіл, мають бути освоєними в повному обсязі

23 жовтня 2017 року на координаційній нараді в облдержадміністрації начальник управління освіти і науки Валерій Данилевський інформував присутніх про результати роботи щодо запровадження інноваційних заходів в освітніх закладах області. Зокрема, щодо закупівлі мультимедійного та цифрового обладнання, підготовки і навчання викладачів цих дисциплін, встановлення доплат вчителям, освоєння коштів, в тому числі на умовах співфінансування, перспектив подальшого розвитку новітніх технологій в шкільний навчальний процес.

Його інформацію доповнив голова обласної ради Олександр Вельбівець. Він зауважив, що керівники деяких районів без належного розуміння поставилися до виконання заходів обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2020 року».

Окремо свої зауваження Олександр Вельбівець висловив керівництву Лисянського району. Він наголосив, що цей район останнім прийняв відповідну програму. Олександр Іванович згадав і сесію районної ради, на якій вони прийняли рішення про освітні округи.

– Фактично, це пів рішення, бо там не визначено опорної школи, філіалів, які їй потрібні. Депутати районної ради вважають, що таким чином вони зберігають сільські школи, а насправді вони сьогодні абсолютно стримують інновації в освіті Лисянського району, – підкреслив голова обласної ради. – Дивує стан справ у Лисянській ЗОШ №1-гімназія, що визначена інноваційною. З обласного бюджету їй, як і багатьом іншим школам згідно цієї програми, виділено більше 1 млн. гривень, але тут, на мою думку, найгірша динаміка освоєння коштів, їх використання, тим більше, що ресурс уже зайшов у район.  

Зважаючи на такі підходи, очільник обласної ради зазначив, що у разі не освоєння коштів, визначених на запровадження обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2020 року», такі райони будуть позбавлені співфінансування з обласного бюджету на наступний рік. 

 

За інформацією Виконавчого апарату обласної ради