Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Відбувся відкритий Кубок Федерації футболу Черкаського району

Відбувся відкритий Кубок Федерації футболу Черкаського району Відбувся відкритий Кубок Федерації футболу Черкаського району

15 жовтня 2017 року до Дня Українського козацтва на стадіоні с. Р. Поляна відбувся відкритий Кубок Федерації футболу Черкаського району та Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» з міні-футболу серед юнаків 2006-2007 р.н.

Несприятливі погодні умови та слизьке покриття не завадили дітям продемонструвати свою майстерність. Кубок проводився за коловою системою, де набрані очки та забиті м’ячі визначали команди в турнірній таблиці.

Долю золотих медалей та кубку вирішувала гра між командами с. Р. Поляна та Білозірською академією футболу. Після забитого першого голу командою с. Білозір’я руськополянські футболісти не впали духом, а навпаки, за підтримки команди вболівальників, батьків та рідних, переломили хід зустрічі і впевнено довели гру до перемоги.

За третє місце в матчі зійшлися команди с. Геронимівка та с. Сагунівка. Незважаючи на перевагу в першому таймі в один м’яч сагунівські футболісти не змогли втримати результат і бронзовими призерами стали геронимівські спортсмени.

Призери турніру були нагороджені медалями, а команда-переможець – кубком. 

 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"