Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся районний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави»

Відбувся районний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави» Відбувся районний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави»

Сьогодні, 13 жовтня 2017 року голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяли участь у районних урочистих заходах з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави», який відбувся в актовому залі районної ради.

Перед початком урочистостей учасники заходу оглянули виставку плакатів «Воїни. Історія українського війська», яку розмістили в приміщені районної ради та приурочена до Дня захисника України.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Олексій Собко який зазначив, що День захисника України підштовхує до розуміння головного: справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину! Всі ми: від солдата до селянина, від посадовця до вчителя, від лікаря до звичайного робітника – стоїмо на захисті України, невтомною щоденною працею втілюючи в життя мрію багатьох поколінь про сильну, незалежну, розвинену державу. У цей нелегкий для України час усіх нас об’єднує єдина мета – перемога над ворогом¬ агресором, відновлення миру в країні та поступальний розвиток нашої держави у європейському співтоваристві.

Ця війна змінила нас. Нас усіх: сивочолих, молодих, геть юних і навіть дітей. Зрештою, за майже чверть століття існування держави Україна, її народ уперше серйозно переосмислив чимало подій – історичних і сучасних.

Відбувся районний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави»

Волонтери, активісти, представники громадськості – вони також стоять на захисті держави, бо в перші дні війни та й нині надають колосальну допомогу війську. Вони – мирні воїни, діяльність котрих – зразок відданості та патріотизму.

Низько схиляю голову перед подвигом наших воїнів, щиро сумую разом із родинами загиблих, дякую волонтерам та представникам громадськості за небайдужість та активну позицію. Усій громаді – за єдність! Нині Україні потрібні справжня козацька сила, патріотизм повстанців та щире прагнення миру нинішніх бійців, які захищають державу від ворога.

Від себе особисто, депутатського корпусу районної ради, дякую українським воїнам, що захищають наш народ. Вічна шана нашим героям, які загинули за Україну.  

Також учасників заходу привітали голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш та голова громадської організації «Об’єднання бійців реформаторів» Роман Вовченко. 

Відбувся районний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави» Відбувся районний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва «Сила, слава і мужність держави»

Керівництво району нагородило Почесними грамотами Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації тридцять одного учасника антитерористичної операції на Сході нашої країни та сімох волонтерів району.

Після нагородження відбувся святковий концерт підготовлений силами майстрів культури району. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ