Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У БУДИЩАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ІМЕНИНИ СЕЛА

У БУДИЩАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ІМЕНИНИ СЕЛА У БУДИЩАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ІМЕНИНИ СЕЛА

9 жовтня виповнився 981-ий рік від дня заснування населеного пункту. Жителі відзначили святкову дату запальним концертом, виставками народної творчості, смачним барбекю та казковим фейєрверком. І, звісно, не обійшлося без вже традиційного вручення цінних подарунків.

Примхи осінньої погоди не завадили організувати свято. Спершу учасники дійства мали змогу оцінити таланти місцевих майстрів, які облаштували розкішні виставкові експозиції. Вироби з дерева та глини, ляльки і прикраси ручної роботи, вишивка та багато іншого хенд мейду – радували око відвідувачів.

Урочиста частина святкування проходила у Будинку культури, де сільський голова Григорій Приходько та директор ДП «Перемога Нова» Віктор Гринюк відзначали жителів села подарунками. Серед нагороджених були люди різних професій та вікових категорій: наймолодша та найдоросліша сімейні пари, наймолодший житель села, колишні та діючі працівники ДП «Перемога Нова», воїни АТО, спортсмени, ювіляри та інші. До речі, за ініціативи Віктора Гринюка, учасникам АТО надаватимуться пільгові знижки на продукцію підприємства. Такими ж знижками вже користуються будищенські пенсіонери та люди з обмеженими фізичними можливостями.

У БУДИЩАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ІМЕНИНИ СЕЛА У БУДИЩАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ІМЕНИНИ СЕЛА

Вдячні за багаторічну матеріальну підтримку футболісти ФК «Будище» подарували Віктору Гринюку та Григорію Приходьку символічні футболки гравців клубу.

По завершенню офіційної частини заходу на будищенців очікував святковий концерт. Місцеві творчі колективи розважали людей піснями й танцями, а у сквері неподалік Будинку культури грали музики кавер­гурту «Печворк». 

Для учасників заходу ДП «Перемога Нова» влаштувала барбекю на свіжому повітрі. Для цього навіть запросили кухарів з престижного черкаського ресторану. Усіх охочих частували соковитим м’ясом та напоями. 

Не забули організатори заходу і про найменших відвідувачів – для них провели науково­пізнавальну шоу­програму про хімічні реакції. Двоє професійних ведучих тішили дітлахів, демонструючи явища, пов’язані з природою та перетворенням хімічних речовин. Окрім розважальної складової, шоу мало й пізнавально­навчальний компонент та не залишило байдужим не лише дітей, а й дорослих. 

Кульмінацією святкової програми став незабутній фейєрверк. 

Загалом свято видалось надзвичайно веселим та насиченим яскравими подіями. Ще довго після завершення заходу заряд позитивних емоцій і бадьорий настрій не полишав учасників дійства. 


За інформацією сайту "Сільські обрії"