Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду щодо продовження співробітництва між органами влади Черкаського району та Готського району (Німеччини)

Проведено нараду щодо продовження співробітництва між органами влади Черкаського району та Готського району (Німеччини) Проведено нараду щодо продовження співробітництва між органами влади Черкаського району та Готського району (Німеччини)

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді щодо продовження співробітництва між органами влади Черкаського району та Готського району (Німеччини), яку провів голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш. В нараді взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, начальник відділу економіки, транспорту, житлово-комунального господарства та енергозбереження управління економіки райдержадміністрації Інна Меланіч, голова Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Марія Островська, голова та заступник голови Християнської благодійної місії «Добра звістка» Анатолій та Олександр Перепелиці, радники голови райдержадміністрації.

Мета наради – продовження співробітництва між органами влади Черкаського району та Готського району (Німеччини), створення соціального центру із інтеграції людей із обмеженими можливостями в Черкаському районі, розроблення та впровадження проектів із енергоефективності спільно з німецькими партнерами.

Під час наради обговорено питання щодо колишнього приміщення одного із поштових відділень міста Черкаси, яке розташоване по вулиці Благовісній та цілком задовольняє німецьких партнерів, про яке доповів присутнім заступник голови Християнської благодійної місії «Добра звістка» Олександр Перепелиця.

Проведено нараду щодо продовження співробітництва між органами влади Черкаського району та Готського району (Німеччини)

Він зазначив, що приміщення не потребує великих капіталовкладень для проведення ремонтних робіт, а також помірна орендна плата. Прохання до керівництва району владнати питання енергозабезпечення в частинні визначення тарифу.

Також головою районної державної адміністрації Анатолієм Ярішем піднято питання щодо проектів з енергоефективності які були обговоренні на попередній зустрічі з німецькими колегами. 

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко висловив думку стосовно визначення уповноваженої особи відповідальної за супровід та впровадження проекту із енергоефективності, відновлювальних джерел енергії зі сторони Черкаського району, якою є нині Анатолій Яріш.

Учасниками наради напрацьовано подальші кроки, які потрібно зробити відповідальним особам для допомоги облаштування приміщення та впровадження енергозберігаючих проектів. 

На завершення наради заступник голови Християнської благодійної місії «Добра звістка» Олександр Перепелиця повідомив присутніх, що німецькою стороною планується гуманітарна допомога яка проходить відповідні процедури оформлення та буде направлена місії, яка в свою чергу розприділить її на потреби району.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ