Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

БОРОТЬБА З ВОГНЕМ НА ТОРФОВИЩАХ БІЛЯ СМТ. ІРДИНЬ ТРИВАЄ: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ДСНСУ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БОРОТЬБА З ВОГНЕМ НА ТОРФОВИЩАХ БІЛЯ СМТ. ІРДИНЬ ТРИВАЄ: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ДСНСУ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Впродовж останньої доби спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших служб, вдалося ліквідувати пожежу торфу на площі 1 Га. Загалом, з початку робіт ліквідовано загорання на площі 45 Га. Станом на ранок 9 жовтня, продовжується горіння торф’яників окремими осередками на загальній площі 6 Га.

Ліквідацією пожежі займаються сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”. До ліквідації пожежі також залучено особовий склад Черкаського інституту пожежної безпеки. Загалом 35 офіцерів та курсантів.

Всього, на місці проведення робіт працює 35 одиниць техніки та 98 фахівців. Проводиться гасіння по 5-ти напрямкам, працює 23 пожежні стволи. Для забезпечення робіт, з бюджетів задіяні резервні фонди Черкаської районної та обласної державних адміністрацій.

Бульдозерами проводяться роботи щодо рекультивації торф’яних осередків. За допомогою насосів ДП «Черкаситорф», піднято рівень води та наповннено водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі. Створене штучне водосховище для потреб пожежогасіння.

З мешканцями сіл Ірдинь, Білозір’я та Дубіївка проводиться інформаційно-роз‘яснювальна робота. 

На місці пожежі працює мобільно-оперативна група Управління ДСНС України в Черкаській області на чолі з першим заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном.   

  

За інформацією Управління ДСНС України в Черкаській області