Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Степанках перепоховали капітана цивільного захисту Володимира Ситника

У Степанках перепоховали капітана цивільного захисту Володимира Ситника У Степанках перепоховали капітана цивільного захисту Володимира Ситника

У суботу, 7 жовтня, голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк взяли участь у перепохованні 38-річного капітана цивільного захисту Володимира Ситника, які відбулися у селі Степанки.

Володимир Ситник загинув у серпні 2014 року, у віці 38 років, на Донбасі. 12 серпня 2014 року до пожежної частини №55, яку через бойові дії перевели до Маріуполя, зайшли озброєні люди та забрали Володимира Миколайовича невідомо куди. Рідні та близькі 3 роки вважали, що він у полоні. Тільки в червні 2017 року вдалося дізнатися з ДНК матері, що її син загинув у зоні АТО та похований у Дніпрі.

Вшанування пам’яті загиблому відбулося у центрі села. Провести в останню путь прийшли рідні, друзі, небайдужі односельці. Із Маріуполя прибули рятувальники, що працювали разом з Володимиром. Також були присутні його однокласники та класний керівник. Висловили співчуття рідним та близьким і керівники Черкаського району.

Довідково: Ситник Володимир Миколайович народився 11 березня 1976 р. у м. Черкаси. Навчався у школі №11, після 8 класу вступив до Черкаського політехнічного технікуму. Згодом, у 1998 р. закінчив Інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Отримав направлення у Донецьк. Там викладав 14 років у Центрі перепідготовки пожежників. У 2006 р. закінчив Донецький національний університет за спеціальністю економіст. Потім став працювати у пожежній частині №55. Загинув у серпні 2014 року в Маріуполі. Батьки проживають у Степанках.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ