Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питання

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питання Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питання

04 жовтня 2017 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Дивнич. В засіданні взяли участь керівник секретаріату Алла Смілянець, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Одним із головних порядку денному питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-4/VII « Про районний бюджет на 2017 рік». Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що зміни викликані в доходній частині загального фонду; розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету; перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2017 рік та розглянула інші профільні питання

Більш детальніше начальник фінансового управління зупинилася на змінах в частині розподілу додаткового фінансового ресурсу районного бюджету, де ознайомила членів комісії та присутніх по кожному головному розпоряднику коштів.

Також члени постійної комісії заслухали інформацію про внесення змін до ряд Програм, а саме: фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2018 роки; діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки; районної програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2017 рік; підтримки органів місцевого самоврядування у Черкаському районі на2017-2020 роки; до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-20/VII; «Про впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2016-2018 роки»; районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ