Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради підтримала проект цільової програми запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій

Постійна комісія районної ради підтримала проект цільової програми запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій Постійна комісія районної ради підтримала проект цільової програми запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій

29 вересня 2017 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів. Вів його голова комісії Анатолій Маринчак. В засіданні постійної комісії взяли участь керівник секретаріату Алла Смілянець, спеціаліст I категорію юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко, головний спеціаліст Міськрайонного у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру Віталій Ткалич, землевпорядники сільських рад, представники організацій.

На порядку денному питання – про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок фізичних та юридичних осіб та нова районна Програма управління агропромислового розвитку.

На початку засідання постійної комісії її голова Анатолій Маринчак вніс пропозицію, що у зв’язку з великою кількістю внесених на розгляд технічних документації пропоную зазначені питання згрупувати, якщо декілька земельних ділянок стосується одного підприємства, чи знаходяться в адмінмежах одної сільської ради. Зменшивши таким чином кількість питань.

Наступним питанням члени комісії заслухали звіт постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, про який доповів голова постійної комісії Анатолій Маринчак. Дане питання внесено на розгляд сесії районної ради.

Члени постійної комісії заслухали представників, які подали на розгляд технічні документації з нормативно грошової оцінки та вирішили внести на розгляд президії та сесії районної ради, а декілька технічних документацій які були подані з порушенням регламенту вирішено внести на розгляд наступної сесії.

Також, члени постійної комісії розглянули нову цільову Програму, а саме: про цільову Програму проведення заходів направлених на запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій, утворення запасу матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання на 2017-2019 роки. В свою чергу в.о. начальника управління держпродспоживслужби у Черкаському районі Павло Семушин наголосив, що прийняття відповідної програми дасть можливість проводити відповідні заходи із запобігання поширення африканської чуми та ефективніше реагувати на вогнища захворювань та ознайомив присутніх з основними положеннями цільової програми.

Після обговорення члени комісії вирішили Програму проведення заходів направлених на запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій, утворення запасу матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання на 2017-2019 роки внести на розгляд президії та сесії районної ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ