Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Володимир Гройсман: Бюджет 2018 року передбачає 3% росту ВВП, але це зростання може бути більшим

Володимир Гройсман: Бюджет 2018 року передбачає 3% росту ВВП, але це зростання може бути більшим

Запропонований Урядом проект державного бюджету на 2018 рік передбачає ріст економіки України на 3%, але за умов ухвалення системних рішень до кінця поточного року, таке зростання може бути більшим. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів.

«Ми чесно внесли бюджет в Парламент 15 вересня, будемо декілька місяців спілкуватися з депутатами, експертним середовищем, аби цей документ став максимально якісним», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що запропонований бюджет – це бюджет зростання, заснований на розвитку економіки, а не збільшенні податкового навантаження.

«Якщо ухвалимо низку системних рішень, ми можемо збільшити економічне зростання, - запевнив Володимир Гройсман. - Бюджет 2018 року – це серйозний крок вперед до економічної стабілізації та подальшого росту».

Глава Уряду нагадав, що в документі закладені великі програми підтримки ключових галузей економіки та соціальної сфери. Йдеться, зокрема, про збільшення зарплат вчителів на 25%, подальше розширення програми «Доступні ліки», а також про широку підтримку аграріїв – від фермерських господарств та тваринницьких комплексів до машинобудівних підприємств, які можуть забезпечити селян сучасною технікою.  

За інформацією Урядового порталу