Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулось термінове засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення

Відбулось термінове засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів,  інвестиційної політики та соціального забезпечення

Сьогодні, 21 вересня 2017 року, відбулось термінове засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення під головуванням її голови Світлани Дивнич, на якому розглянуто питання щодо погодження розпорядження райдержадміністрації від 21.09.2017 «Про внесення змін до розпису районного бюджету Черкаського району на 2017 рік».

З даного питання на засіданні комісії доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Юлія Чеша, яка коротко доповіла про необхідність погодження розпорядження райдержадміністрації в міжсесійний період.

Враховуючи ситуацію, що склалася в селищі Ірдинь, де горять торфовища на площі майже 50 га та подолання в тижневий термін надзвичайної ситуації запропоновано збільшити призначення «Резервний фонд» КЕКВ 9000 «Нерозподілені видатки» на суму 100,0 тис. грн.

Постійна комісія вирішила погодити розпорядження райдержадміністрації.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ