Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У районній раді на контролі

У районній раді на контролі У районній раді на контролі

Вчора, 19 вересня 2017 року, голова ради Олексій Собко, спільно з своїм заступником Сергієм Степанюком, головним редактором районної газети «Сільські обрії» Наталією Усенко, працівниками виконавчого апарату ради за участі Степанківського сільського голови Валерія Лисенка провели повторну робочу поїздку до села Степанки з метою контролю за виконанням виявлених недоліків та проблем у закладах соціальної сфери під час попереднього їх огляду 19 травня 2016 року.

Завітавши до дошкільного навчального закладу «Яблунька» голова ради Олексій Собко був приємно вражений обʼємами та якістю робіт, які вже зроблено. Слід відмітити будівництво господарських споруд: погріба, пральні, технічної кімнати. Їхнє будівництво базується на використанні енергозберігаючих технологій та матеріалів. Недоліки з підлогою в приміщенні дитячого садка усунуті, подвірʼя закладу облаштовано новими майданчиками, зараз проводять роботи по підведенню електроенергії до господарських будівель.

В Степанківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів також усунуто ряд раніше вказаних недоліків, але залишились недооблаштовані вхідні східці до основного приміщення школи, а головне, внутрішні туалети, які на сьогодні готові до використання, не введені в експлуатацію через затримку відповідних документів Департаментом містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації.

Директор Степанківського Будинку культури Олексій Снесар приємно вразив робочу групу показом нових костюмів та головних уборів для художніх колективів, придбаних за кошти сільського бюджету та благодійні кошти СТОВ «Степанківське». Народний депутат України Сергій Рудик пообіцяв придбати 8 чоловічих хорових костюмів на суму 50 тисяч гривень. Однією з основних на сьогодні проблем у Будинку культури залишається заміна покрівлі даху.

У районній раді на контролі

В Степанківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини ситуація по усуненню раніше вказаних недоліків потребує активнішого та дієвішого підходу.

Під час зустрічі із керівниками закладів соціальної сфери районної комунальної власності голова ради Олексій Собко піднімав питання по виготовленню відповідних правовстановлюючих документів на земельні ділянки та приміщення. Адже після запланованих на 29 жовтня 2017 року перших виборів Степанківької обʼєднаної територіальної громади зазначені заклади необхідно буде передавати у комунальну власність новоствореної громади.

Також робоча група коротко ознайомилась з діяльністю Степанківської сільської виборчої комісії. Нині завершують формувати 26 округів по трьох населених пунктах, що ввійшли в Степанківську ОТГ – Хацьки, Степанки, Бузуків.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України прийняла постанову, якою призначені перші вибори у 202 новостворених об’єднаних територіальних громадах з усіх областей України, в тому числі й Степанківській, 29 жовтня 2017 року.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ