Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заслухано готовність закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років

Заслухано готовність закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років

Дванадцятого вересня цього року постійна комісія районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики розглянула питання про стан підготовки закладів, установ, організацій Черкаського району до опалювального сезону 2017-2018 років, яку провів її голова Петро Коренюк. В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, комунальних підприємств.

На початку засідання постійної комісії голова ради Олексій Собко звернув увагу на важливість розгляду піднятого питання. Відмітив, що готовність закладів соціальної сфери Черкаського району повинна бути 100-відсоткова. Запропонував безпосередньо кожному керівнику всіх галузей поінформувати членів постійної комісії про ситуацію, яка є на сьогодні по зазначеному питанню.

Розпочав інформування про готовність закладів, установ, організацій Черкаського району до опалювального сезону 2017-2018 років начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зауважив, що в цілому район готовий до опалювального сезону на рівні 80-85 відсотків, але є ряд проблемних питань, наприклад відсутність в управлінні економіки райдержадміністрації Актів стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період для бюджетних установ та Паспортів готовності до роботи в опалювальний період житлових будинків від таких сільських рад: Байбузівської, Білозірської, Вергунівської, Степанківської, Софіївської, Хацьківської, Червонослобідської та Яснозірської. Наголосив на тому, що в разі виникнення проблем з початком опалювального сезону в тому чи іншому закладі названих сільських рад відповідальність понесуть безпосередньо сільські голови.

Інформували також про готовність до опалювального сезону своїх підпорядкованих закладів, установ, організацій головний інженер Черкаської центральної районної лікарні Павло Давиденко, головний лікар Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району Любов Іващук, головний лікар комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова, директор комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимир Лищенко, начальник господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради Михайло Фіалковський.

Заслухано готовність закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2017-2018 років

Під час запитань, відповідей головний лікар комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна підняла проблему отримання лімітів газу на новий опалювальний сезон з 01 січня наступного року, на що голова постійної комісії Петро Коренюк запропонував дану проблему розглянути більш детально із конкретними пропозиціями та в більш фаховому колі.

Також детально було розглянуто питання про хід ремонтних робіт в Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2. Акцентовано увагу на його важливість та постійний контроль за процесом виконання даного питання. Звернуто увагу на максимально стислі терміни проведення зазначеного ремонту. Голова ради Олексій Собко відмітив, що сума коштів на виконання ремонтних робіт, зрозуміло, буде значна. Необхідно буде депутатським корпусом районної ради відшукати можливість надання коштів для того, щоб відновити повноцінний навчальний процес в школі.

Не менш важливе розглянули питання якості опалення Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. За повідомленням директора зазначеної школи Ольги Буркацької тепла в зимовий період минулого року було недостатньо. Попросила виправити ситуацію. В свою чергу директор комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимир Лищенко відмітив, що теплопостачання до школи надходило в необхідній кількості, але ефекту від опалення немає з інших обʼєктивних причин, однією з яких є засмічена опалювальна система. Запропонував найняти відповідні служби для її очищення.

Голова ради Олексій Собко наголосив на тому, що спочатку необхідно визначити точно, яка ланка опалювальної системи школи не працює належним чином, а потім витрачати кошти на її налагодження. Домовилися дане питання вивчити більш детально та повернутися до його розгляду в найближчий час.

По завершенню постійна комісія районної ради взяла до відома інформації про стан підготовки закладів, установ, організацій Черкаського району до опалювального сезону 2017-2018 років.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ