Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні постійна комісія районної ради заслухала звіти та фінансові плани 4-х комунальних підприємств

Сьогодні постійна комісія районної ради заслухала звіти та фінансові плани 4-х комунальних підприємств

Сьогодні постійна комісія з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики районної ради заслухала звіти виконання фінансових планів за I – півріччя 2017 року та фінансові плани на 2018 рік чотирьох комунальних підприємств районної ради, яку провів її голова Петро Коренюк. В засідання комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, працівники виконавчого апарату районної ради.

Комісія заслухала керівників 4-х підприємств, а саме: комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Архбюро», господарське управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради, комунальне підприємство теплових мереж Черкаського району, спеціалізоване комунальне підприємство «Райліс».

Про роботу комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро» за результатами діяльності у I – півріччя 2017 року доповіла головний бухгалтер Наталія Кукушкіна, яка зазначила що працівниками підприємства надано проектних та архітектурних послуг на загальну суму 139,2 тис.грн.  

Сьогодні постійна комісія районної ради заслухала звіти та фінансові плани 4-х комунальних підприємств

До районного бюджету за цей же період сплачено 35,3 тис.грн. Чистий прибуток склав 4,5 тис.грн. У 2018 році заплановано чистого прибудку на рівні 8,2 тис.грн. Членами комісії запропоновано активізувати роботу щодо замовлень та надання послуг, а також збільшити чистий прибуток на 2018 рік до 15,0 тс.грн.

Сьогодні постійна комісія районної ради заслухала звіти та фінансові плани 4-х комунальних підприємств

Звіт господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради доповів начальник Михайло Фіалковський який зазначив, що основним завданням господарського управління експлуатації приміщень є не прибуток, а належне утримання та обслуговування будівель, які є в оперативному управлінні. 

Також члени комісії заслухали звіти комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та спеціалізованого комунального підприємства «Райліс».

Сьогодні постійна комісія районної ради заслухала звіти та фінансові плани 4-х комунальних підприємств Сьогодні постійна комісія районної ради заслухала звіти та фінансові плани 4-х комунальних підприємств

Керівники цих підприємств доповіли про свою діяльність у I - півріччі 2017 року, зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії щодо покращення фінансового стану та основні завдання які стоять перед ними у новому 2018 році.  

Комісія взяла до відома звіти та внесла ряд пропозицій щодо покращення роботи всіх комунальних підприємств у 2018 році.

Після заслуховувань зтів та фінансових планів голова районної ради нагадав присутнім, про необхідність врахування пропозицій та рекомендацій які були озвучені на засіданні комісії по діяльності кожого комунального підприємства.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ