Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду з сільськими головами

Проведено нараду з сільськими головами

21 серпня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді із сільськими головами, на якій розглянуто одним із основних питань – про проведення районних урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України та ряд інших.

На початку наради голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх щодо створення офіційних веб-сайтів сільськими радами станом на 15 серпня 2017 року та привернув увагу сільських голів щодо дотримання ними Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З першого питання інформувала присутніх начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова, яка зазначила, що на сьогодні затверджено заходи з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України, які пройдуть у селі Руська Поляна 23 серпня.  

Проведено нараду з сільськими головами

Звернула увагу всіх присутніх щодо участі делегацій сіл у святкових заходах та забезпечення виставок. 

Про виділення субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Северенчук. 

По питанню про виділення субвенції районному бюджету на виконання районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки присутні заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергія Коваля.  

Також під час наради заслухано питання: про взаємодію органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. 

По закінченню наради головою районної державної адміністрації Анатолієм Ярішем були дані відповідні доручення та встановлені терміни їх виконання. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ