Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На спільній нараді схвалили план проведення районних заходів

На спільній нараді схвалили план проведення районних заходів

19 серпня голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець взяли участь у спільній нараді з підготовки та відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України яку провів голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш. В нараді також взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники районної поліції, Черкаського міськрайонного відділення управління ДСНС України в Черкаській області, засобів масової інформації.

Про проведення районного заходу який планується провести 23 серпня у селі Руська Поляна, коротко доповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова. Яка зазначила, що у програмі відзначення - хода у вишиванках та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, яка розпочнеться о 16.30.

На спільній нараді схвалили план проведення районних заходів

Серед "родзинок" святкування – конкурс на кращу презентацію хлібних виробів делегаціями населених пунктів району, дитяча локація з конкурсом на кращий малюнок патріотичного змісту, фотозона – презентація волонтерської роботи, представлена громадськими організаціями учасників АТО, подарунки категорійним дітям з нагоди Дня знань, відзначення з нагоди державного свята кращих працівників, задіяних у різних сферах діяльності. 

Також, у масштабних заходах будуть задіяні 17 творчих колективів Черкаського району, що налічують 250 учасників художньої самодіяльності.  

Обговоривши всі можливі моменти проекту запланованих заходів, члени наради узгодили та схвалили їх. 

24 серпня урочистості відбудуться також у кожному населеному пункті Черкаського району. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ