Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Члени президії районної ради розглянули звернення до правоохоронних органів

Члени президії районної ради розглянули звернення до правоохоронних органів

16 серпня 2017 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання президії районної ради. У роботі президії також взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

На початку засідання президії голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх, що головна мета сьогоднішнього зібрання це прийняття звернення до правоохоронних органів, яке викликане нашою стурбованістю по вибраних формах протесту громадян стосовно посадових осіб місцевого самоврядування.

Пропонується дане звернення надіслати управлінню СБУ в Черкаській області та Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області, а також розмістити на веб-сайті районної ради.

Члени президії заслухали інформацію начальника Черкаського відділення поліції Черкаського відділу поліції, підполковника поліції Михайла Модленка, який коротко проінформував присутніх про подію в селі Худяки та відповідне реагування правоохоронних органів.  

Члени президії районної ради розглянули звернення до правоохоронних органів

А також зазначив, що проводяться відповідні слідчі дії та встановлено невідомий предмет, яким погрожували домоволодінню сільського голови з метою залякування. Відповідні дії кваліфікуються як «хуліганство».

Обговоривши та запропонувавши текст звернення, члени президії одноголосно підтримали його.

Також членами президії розглянуто питання про дотримання сільськими радами вимог статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо оприлюднення актів органів місцевого самоврядування та проект Порядку про умови надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів районного бюджету.

Надаємо текст звернення: 

 

 

ЧЕРКАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

 

*вул. В.Чорновола, 157, м. Черкаси, 18003, (64-31-32, факс 64-34-76

Е-mail: cherkaska Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. t Код ЄДРПОУ 25659510

 

16.08.2017 №84/01-13

на №________від____________                                                    Начальнику УСБУ в

Черкаській області

Бойку О.В.

 

Начальнику Головного управління Національної поліції в Черкаській області

Лютому В.В.

 

Звернення членів президії Черкаської районної ради

 

Останнім часом в Черкаському районі відбулися події, які викликали занепокоєння та негативний резонанс у жителів району.

Так, 14 серпня 2017 року невідомі підірвали гранату в помешканні сільського голови с.Худяки Василини Р.П. Це вже другий, за останні два роки, факт посягання на життя та здоров`я посадових осіб органів місцевого самоврядування в Черкаському районі. Як відомо, в грудні 2015 року зухвало було нанесено тяжкі тілесні ушкодження сільському голові с.Яснозір`я Ткаченку В.К., винуватців до цього часу не покарано.

Ці події обростають чутками серед пересічних громадян, пов`язуються з конфліктами у господарській діяльності на території цих сіл.

В умовах, коли Україна фактично перебуває в стані війни, коли ситуація на Сході залишається далекою від нормалізації і мирного врегулювання, коли безконтрольно потрапляє зброя на мирну частину території України, такий розвиток подій є небезпечним.

Ми, члени президії Черкаської районної ради, вкрай стурбовані ситуацією, діями окремих громадян та вибраними формами протесту. Жителі району перестають відчувати себе у безпеці.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося з проханням вжити дієвих заходів по зміцненню правопорядку та боротьбі зі злочинністю, найшвидшого розслідування вищезазначеного злочину в с.Худяки.

                                                                                           Звернення прийняте на

                                                                                           засіданні президії

                                                                                          16 серпня 2017 року

За дорученням членів президії

Голова ради                                                                                   О.П.Собко

                                                                                     

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ