Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чергові два проекти Білозірської ОТГ погодила комісія при Мінрегіоні

Чергові два проекти Білозірської ОТГ погодила комісія при Мінрегіоні

Ще 7 проектів Черкаської області реалізовуватимуться за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Їх вчора погодила комісія при Мінрегіоні, інформують в Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Зокрема, це п’ять проектів Стеблівської ОТГ на всю передбачену розподілом суму – 3,3 млн грн. Ці кошти спрямують на капітальні ремонти будівлі дошкільного навчального закладу та дорожнього покриття.

А також два проекти Білозірської ОТГ на суму 1,1 млн грн, які спрямовані на капітальні ремонти будівель школи та будинку культури.

Нагадаємо, що Мінрегіоном всього вже погоджено 14 проектних заявок від 3 об’єднаних територіальних громад області на 7 млн грн, що становить 39,1 % від обсягу субвенції. 

Довідково: 

У 2017 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 17,9 млн грн. Кошти субвенції розподілено між 6 об’єднаними громадами в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 0,9 млн грн для Єрківської ОТГ до майже 5 млн грн – для Білозірської ОТГ. 

 

За інформацією прес-служби ОДА