Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Визначено переможців конкурсу «Село. Кроки до розвитку»

Визначено переможців конкурсу «Село. Кроки до розвитку»Визначено переможців конкурсу «Село. Кроки до розвитку»

Майже половина переможців конкурсу «Село. Кроки до розвитку», реалізованого ПАТ «Миронівський хлібопродукт» разом з ТОВ «НВФ «Урожай» - жителі Черкаського району.

Сьогодні вони отримали сертифікати на 40 тисяч гривень, аби розпочати власну справу. Відтак, Олена Капраленко із Єлизаветівки Будищенської сільської ради збирається дати старт вирощуванню малини у тепер вже рідному для неї селі (вона полишила рідний Донецьк три роки тому), а в перспективі хоче навчити цьому ремеслу всіх жителів маленького села, щоб налагодити справжній експорт «єлизаветівської» малини.

Вирощувати суницю касетним методом збирається в Лозівку Сергій Дулевич, а Дмитро Балонюк разом із товаришами хоче налагодити у Білозір’ї виготовлення апаратів для виробництва гранул. Іван Посохов у Сагунівці вирощуватиме лохину, а Володимир Лакутін – смородину. А Степанках Віталій Астанков автор проекту «Справжній господар» допомагатиме пенсіонерам та неповносправним людям по господарству.

Для цього за грантові кошти придбає необхідний для майстра інструмент – молоток, бензопилу, мотокосарку та ін. Олена Сержантова висадить у Дубіївці горіховий сад, а Микола Хабло з Лесьок налагодить у своєму селі переробку овочів та фруктів. Ще безліч інших цікавих проектів.  

Головна умова грантового проекту – його соціальна складова, бо гроші – це інструмент, а люди отримують можливості навчитися, чим поділяться зі своїми друзями та знайомими.  

 

За інформацією сайту "Сільські обрії"