Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО МИСЛИВСТВА ТА РИБАЛЬСТВА

У РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО МИСЛИВСТВА ТА РИБАЛЬСТВА

– Це не був офіційний захід, ми організували таке свято скоріше заради спілкування та відпочинку. В урочищі «Кучугури» зібралися мисливці та рибалки з усього району.

Спочатку відбулися змагання зі спортивно-любительського лову риби, а потім нагородили переможців і посмакували юшкою та кашею, – розповідає голова ради Черкаської міжрайонної громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок Олег Кравцов.

Він каже, що головною метою цього свята було не риби якнайбільше виловити, а об’єднати рибальські й мисливські колективи кожного села. Та все ж переможці любительських змагань не залишилися без призів. Їм подарували вудки, спінінги та інші рибальські снасті. Змагалися навіть діти, серед яких теж визначили найкращих рибалок та вручили подарунки.

– Такий захід у районі відбувається щорічно, уже 15 років поспіль. Упродовж року ми відвідуємо різні заходи – конференції та з’їзди, – а потім, аби не мучити рибалок та мисливців нудними лекціями, збираємося на природі і ділимося набутим досвідом. Свято було веселим, наступного року із задоволенням зберемося знову, – додає Олег Олександрович. 

За інформацією сайту "Сільські обрії"