Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У ДУБІЇВЦІ ВТІЛИЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ

У ДУБІЇВЦІ ВТІЛИЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУУ ДУБІЇВЦІ ВТІЛИЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, сільський голова Олександр Кривошея взяли участь у відкриті нової аптеки, власником якої є приватний підприємець.

Відтепер сільчани матимуть не лише широкий вибір аптечної продукції за доступними цінами, а й можливість отримати ліки на замовлення, а також скористатися урядовою програмою «Доступні ліки».

Аптека розташована у центрі села, в будівлі сільради. У закладі є всі необхідні умови для роботи персоналу і обслуговування клієнтів, а ще тут зробили сучасний ремонт. Відкрили аптеку за сприяння місцевої влади, яка виділила приміщення на правах оренди.

– Сподіваюся, що ви активно впроваджуватимете програму «Доступні ліки», як один із етапів медичної реформи. Так живе весь цивілізований світ і жителі Черкаського району теж повинні отримувати препарати для лікування визначеного переліку хвороб безкоштовно або за малу доплату, – зазначив голова адміністрації Анатолій Яріш під час урочистого відкриття.  

Усіх присутніх привітав з важливою подією сільський голова Олександр Кривошея. Він запевняє, що місцева влада і надалі дбатиме про добробут людей, адже аптеку відкрили передусім для задоволення їхніх потреб. Відтепер жителі Дубіївки зможуть купувати потрібні медикаменти за доступними цінами біля дому, що особливо зручно людям пенсійного віку.  

– Відрадно, що за справу береться саме молодь, якій доводиться по краплинці відроджувати економічний потенціал країни, – зауважив голова районної ради Олексій Собко.

За словами власника аптеки Віталія Атамася, заклад працюватиме щодня без вихідних та перерви на обід з 8:00 до 18:00. Тут жителі села зможуть також безкоштовно виміряти тиск та рівень цукру у крові.

 

За інформацією сайту газети "Сільські обрії"