Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної взяв участь у нараді із сільськими головами

Голова районної взяв участь у нараді із сільськими головамиГолова районної взяв участь у нараді із сільськими головами

27 червня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді із сільськими головами, на якій розглянуто одним із основних питань – про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017 - 2018 року та ряд інших.

З першого питання інформував присутніх начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зазначив, що на сьогодні відповідно до розпорядження затверджено основні заходи з підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період та утворено оперативний районний штаб з координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Голова районної взяв участь у нараді із сільськими головами

Комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району розроблений план заходів по підготовці тепломереж до опалювального сезону 2017-2018 рр. Відповідно, на тепломережах підприємства будуть проведені заходи на суму 351,6 тис. грн. Також доповів про готовність соціальної свери закладів: освіти, культури, охорони здоров’я, житлового фонду, дорожньо-мостового господарства та стан розрахунків за спожиті енергоносії і житлово-комунальні послуги.

По другому питанню присутні заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергія Коваля, який коротко розповів про підсумки роботи щодо надання населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ за опалювальний період 2016-2017 року та організацію роботи по призначенню субсидій на літній період 2017 року.  

Голова районної взяв участь у нараді із сільськими головами

Управлінням праці та соціального захисту населення в опалювальний період 2016 – 2017 призначено субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг 19458 мешканцям Черкаського району. З них на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива отримали готівку одноразово за 2016 рік - 1505 громадян.  

З жовтня 2016 по квітень 2017 перераховано субсидію на наступні періоди 5730 сім'ям. За призначенням субсидії в опалювальний період звернулось та вчасно отримало повідомлення про призначення субсидії 13728 громадян.

Управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації, завдяки налагодженій співпраці з уповноваженими працівниками сільських рад, Білогірської ОТГ, справилось з поставленими завданнями.

Про епізоотичний стан (зі сказу тварин) на території району доповів в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Черкаському районі Павло Симушин який зазначив, що по Черкаському району зареєстровано наступну статистику: у 2012році – 6 випадків сказу (с. Байбузи, с. Леськи, с. Ірдинь, с. Вергуни), у 2013 році – 5 випадків (кооператив «Ока-Восхід», с. Ірдинь, с. Єлизаветівка, с. Свидівок, с. Р.Поляна), 2014 – 11 (с. Р.Поляна, с. Нечаївка, с. Ірдинь, с. Нечаївка, с. Ірдинь, с. Кумейки, с. Хутори, с. Вергуни, с. Леськи), 2015 – 6 (с. Ч.Слобода, с. Ірдинь, с. Геронимівка, с. Хацьки, с. Станіславчик, с. Леськи), 2016 році – 3 (с. Свидівок, с.Сокирно, с. Ірдинь), з початку 2017р. – 7 випадків сказу (с. Дубіївка, с. Тубільці, с. Чорнявка, с. Чубіївка, с.Білозір’я). Проінформував присутніх про підготовку нової програми боротьби зі сказу тварин та залучення відповідних коштів під програму.

Також під час наради заслухано питання: про заходи щодо забезпечення населення якісною питаною водою, про облаштування місць масового відпочинку людей, про генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій та питання відведення земельних ділянок.

По закінченню наради головою районної державної адміністрації Анатолієм Ярішем були дані відповідні доручення та встановлені терміни їх виконання.

 

Відділ інфомаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ