Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

635 роботодавців області підвищили зарплату працівникам

635 роботодавців області підвищили зарплату працівникам

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

Так, в результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади, підвищили рівень оплати праці 407 роботодавців – юридичних осіб та 228 фізичних осіб – підприємців. Внаслідок цього місцеві бюджети отримали додаткових 780,6 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Звітного періоду за участі фіскальної служби області керівники 46 підприємств виплатили 4367,6 тис. грн заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 894,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 422,4 тис.грн.

Водночас ща п’ять місяців виявлено 635 робітників, які працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 2944 тис. грн доходів, в результаті донараховано 529,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 44,2 тис. грн військового збору та 647,7 тис. грн єдиного внеску. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 11,7 тис. грн податків, 32

У ГУ ДСФ у Черкаській області нагадують, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить у місячному розмірі 3200 гривень, у погодинному – 19,34 гривні. У 2017 році податкова соціальна пільга становить для будь-якого платника 800 грн. Розмір підвищеної і максимальної податкової соціальної пільги 150% ПCП = 1200 гpн; 200% ПCП = 1600 гpн. Граничний розмір зарплати, до якої застосовується податкова соціальна пільга на 2017 рік дорівнює 2240 грн. Вказаний граничний розмір зарплати для застосування пільги залишається незмінним у 2017 році і діятиме до 31 грудня п.р. включно. 

Також варто знати, Черкаська область – одна з чотирьох областей України (також Львівська, Одеська і Херсонська), де реалізується Пілотна кампанія з виявлення незадекларованої праці у рамках проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу». На підставі отриманих результатів і висновків будуть напрацьовані рекомендації щодо розроблення і впровадження плану діяльності Держпраці з подолання незадекларованої праці на всій території України. 

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області