Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання «круглого столу»

Проведено засідання «круглого столу»

З метою подолання дискримінації за ознакою статі, впровадження заходів спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок та чоловіків, 15 червня поточного року, Черкаським районним центром зайнятості проведено засідання «круглого столу», за участю представників: управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, відділу сім`ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Черкаської районної адміністрації.

Учасники заходу обговорювали питання дотримання принципів гендерної рівності, формування регіональної гендерної політики з урахуванням концепції Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

За результатами проведеного «круглого столу» розроблено проект спільних заходів щодо подолання дискримінаційних проявів та досягнуто домовленості по визначенню напрямків діяльності для забезпечення гендерної рівності в районі.

«Тільки спільна та планомірна робота в цьому напрямку дозволить гарантувати дотримання рівних прав та можливостей наших громадян», - підкреслив директор Черкаського районного центру зайнятості, Олександр Гриценко.

 

За інформацією Черкаського районного центру зайнятості