Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у нараді щодо детінізації економіки та легалізації виплати заробітної плати

Олексій Собко взяв участь у нараді щодо детінізації економіки та легалізації виплати заробітної платиОлексій Собко взяв участь у нараді щодо детінізації економіки та легалізації виплати заробітної плати

Сьогодні, відповідно до рішення колегії обласної державної адміністрації проведено «кущову» нараду з питань здійснення спільних заходів з детінізації економіки та легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, представники Головних управлінь ДФС, Держпраці та Пенсійного Фонду у Черкаській області, керівники районних державних адміністрацій Чигиринського, Канівського, виконавчого комітету міста Канева та керівники структурних і територіальних підрозділів райдержадміністрацій та міста Черкаси.

Розпочинаючи нараду голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш зазначив, що головне питання, яке сьогодні виноситься на обговорення - це здійснення спільних заходів з детінізації економіки, легалізації виплати заробітної плати та надходження платежів від сільськогосподарських підприємств у рамках проведення операції «Урожай – 2017».

В свою чергу начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Жаврід коротко ознайомив присутніх з динамікою надходжень ПДФО до бюджету районів та озвучив середньо обласний показник, обговорено шляхи практичної реалізації органами місцевого самоврядування та Управління Держпраці у Черкаській області щодо вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295, а також про резерв надходжень платежів від сільгосппідприємств у рамках операції «Урожай-2017» та шляхи взаємодії органів Державної фіскальної служби з іншими органами влади та місцевого самоврядування.

Олексій Собко взяв участь у нараді щодо детінізації економіки та легалізації виплати заробітної плати

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Черкаській області Віталій Мащенко ознайомив присутніх з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295 «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю». В якій визначено, що державний контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється у формі проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань інспекторами праці. Також зазначив, що це пілотний проект в якому беруть участь чотири області, в тому числі Черкаська область. Проект буде проходити в 2 етапи: на першому етапі буде проходити – роз’яснювальний період, десь до вересня місяця поточного року; другий етап це – інспекційний характер, який розпочнеться з вересня місяця.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль доповів присутнім про роботу міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в районі за 5 місяців поточного року.  

Під час наради присутні мали можливість озвучити свої пропозиції та зауваження по відповідній тематиці даної наради.  

Підводячи підсумки наради голова районної державної адміністрації зазначив, що ми як виконавчий орган влади продовжуємо здійснювати широку роз’яснювальну роботу серед роботодавців району та долучаємося до подання пропозицій щодо практичної реалізації вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295, а також чекаємо від Держпраці інформаційних матеріалів, тощо.

Відділ інфомаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ