Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у семінар-нараді з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головами

Олексій Собко взяв участь у семінар-нараді з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головамиОлексій Собко взяв участь у семінар-нараді з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головами

13 червня 2017 року в залі засідань Черкаської районної ради проведено семінар-нараду з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головами та директорами комунальних підприємств району, на якій обговорено питання щодо призначення субсидій на літній період 2017 року.

Відкриваючи семінар-нараду до учасників звернувся голова районної ради Олексій Собко. Він, зокрема, зазначив, що призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, в умовах значного підвищення тарифів, на сьогодні, дуже актуальне питання. Від того як ми з Вами спрацюємо буде залежати доля багатьох родин нашого району, авторитет місцевої влади та довіра до влади. Кількість сімей, яким має бути призначено субсидію на наступний період у травні 2017 року, становить 17953 (термін отримання субсидії яких закінчився у квітні 2017 року). Ми врахували всі недоліки в організації роботи щодо призначення субсидій в попередній опалюваний період.

Від імені керівництва району дякую за фінансову підтримку Вас сільських голів та депутатський корпус районної ради. З Вашої фінансової допомоги створено 6 додаткових робочих місць в управлінні праці та соціального захисту населення та модернізовано 3 робочі місця відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління, на яких покладено обов’язки по роботі з учасниками АТО та переселенцями зі сходу областей України. На умовах співфінансування з районного бюджету та фонду соціального страхування на випадок безробіття додатково залучено до роботи по обрахунку субсидій 10 осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Ми сьогодні зібралися обговорити та намітити шляхи подальшої організації роботи щодо призначення субсидій, а також почути проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення.  

Про підсумки роботи управління у частині призначення субсидій в опалюваний період 2016-2017 роки, організацію роботи у правління в літній період 2017 року доповів заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Зореслав Лісконог, який зазначив, що станом на 01.01.2016 року отримували субсудию 8100 сімей, а станом на 01.01.2017 року – 18030 сімей.  

Олексій Собко взяв участь у семінар-нараді з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головами

Кількість користувачів збільшилась на 122,5%. Кількість сімей, яким має бути призначено субсидію на наступний період у травні 2017 року становить 17951.  

Відбулися зміни на опалювальний період, якщо раніше субсидія на опалювальний період призначалася з 1 жовтня до 30 квітня, то у 2017- 2018 роках для користувачів у кого індивідуальне опалення нараховується з 15 жовтня по 15 квітня. Відповідно до постанови КМУ від 27.04.201 № 317 зменшено кореагуючий коефіцієнт з 7 куб.м. на 5,5 куб.м. Також зменшено нормативи споживання теплової енергії для централізованого опалення з будинковими приладами обліку з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал. на 1 кв.м. Зменшено нормативи по електричній енергії для індивідуального опалення з 65 кВт/год до 51 кВт/год на 1 кв.м. опалювальної площі. За всі послуги, які споживач використовує понад цих норм, доведеться платити за повним тарифом. 

Також з відповідною інформацією до присутніх звернулася перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Лядецька.  

Обговоривши проблемні питання та внесенні пропозиції голова районної ради визначив три основні проблеми, а саме: велика кількість субсидій на житлово-комунальні послуги, необхідність у сіх повноважених працівників сільських рад працювати у новій програмі, участь у співфінансуванні районної «Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки». 

Олексій Собко взяв участь у семінар-нараді з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головамиОлексій Собко взяв участь у семінар-нараді з уповноваженими працівниками сільських рад, сільськими головами

Потім учасники семінару перейшли до розгляду питань порядку денного.  

На завершення семінару голова районної ради спільно із начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та сільськими головами оглянули кабінети управління праці, де мають змогу працювати уповноваженні працівники сільських рад з обрахування субсидій. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ