Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 12 червня, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради.

Одними із основних питань наради розглядались підведення підсумків роботи за минулий тиждень та проблеми, які стоять перед комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району, а також проінформував присутніх про участь у 15 сесії обласної ради.

На початку голова районної ради Олексій Собко зазначив, що проведено ряд заходів, зокрема, презентовано у Черкаській центральній районній лікарні гастроскопічну стійку «PENTAX» виробництва (Японія), яка закуплена за кошти районного бюджету, що дасть можливість більш якісно здійснювати обстеження людей району з проблемами черевної порожнини та виявляти різні патології.

Також у неділю відбулися загальні збори жителів села Будище, на яких обговорювалося питання щодо можливого об’єднання сіл Будище і Свидівок в одну територіальну громаду. Пропонувалися різні конфігурації об’єднань з різними центрами сіл. Говорили про переваги і недоліки інших варіантів, приміром, об’єднання з Мошнами чи Черкасами.

Обговорено питання роботи комунальних підприємств районної ради та розглянуто перелік основних заходів, які заплановані на поточному тижні. 

Підводячи підсумки наради голова районної ради Олексій Петрович зазначив, що на сьогоднішній день акцент від створення об’єднання територіальних громад переходить у площину створення міжрайонних об’єднань, де Черкаський район відіграє одну із основних позицій. 

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ