Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено сесію Черкаської районної ради

Проведено сесію Черкаської районної радиПроведено сесію Черкаської районної ради

Сьогодні, 2 червня 2017 року, відбулося засідання п’ятнадцятої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради і засобів масової інформації.

Перед початком формування порядку денного пленарного засідання чергової сесії районної ради депутати заслухали звіти господарської діяльності двох громадських організацій району, а саме: Черкаської районної організації Організації ветеранів України та Чекраської районної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», про які коротко доповіли їхні голови.

Проведено сесію Черкаської районної ради  

Такі заслуховування громадських організацій плануються і на наступних пленарних засіданнях сесій, перед депутатським корпусом.

Також з різними інформаціями до присутніх сільських голів звернулися начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт та головний редактор районної газети «сільські обрії» Наталія Усенко. 

Після заслуховування звітів депутати приступили до формування порядку денного пленарного засідання. 

До порядку денного було внесено 3 питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. В тому числі, депутатами було включено звернення депутатів Черкаської районної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо врегулювання ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго».  

Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.  

Спочатку депутати заслухали про районну програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Черкаської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2017 рік, про яку коротко доповів начальник ДПІ в Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

Який зазначив, що у Черкаському районі обліковується 3 393 платників податків, в т.ч. 1198 – юридичних осіб та 2195 фізичних осіб підприємців. 

Для забезпечення ефективного звітування перед місцевими органами виконавчої влади і платниками податків з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів та виявлення випадків ухиляння від сплати податків, фактів мінімізації отриманих доходів, потребує удосконалення обмін інформацією між фінансовими установами та Черкаською ОДПІ в частині моніторингу за надходженнями до місцевих бюджетів. 

Для виконання цих завдань необхідно вирішити питання фінансування для забезпечення матеріально-технічної бази на підготовку інформаційних і довідкових матеріалів платникам податків. 

Також депутатами схвалено нову програму про Програму з охорони і підвищення родючості грунтів Черкаського району «Родючість 2017-2021», про яку коротко доповів начальник управління агропромислового розвитку Петро Данилишин. 

Проведено сесію Черкаської районної ради  

В ході роботи депутати внесли зміни до ряд програм, а саме: «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки», «Програми розвитку загальної середньої освіти Черкаського району на 2016 -2020 роки», районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки», «Програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2017 роки». 

Про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки» коротко доповів в.о. заступника Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Олег Гресь.

Заслухали інформацію заступника голови районної ради Сергія Степанюка щодо плану роботи Черкаської районної ради на друге півріччя 2017 року та визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VII скликання перед виборцями. 

Проведено сесію Черкаської районної ради  

Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок фізичних та юридичних осіб, про які доповіла начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська, а також щодо блоку комунальних питань, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. 

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ