Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулася зустріч керівників району з випускниками загальноосвітніх шкіл які мають обмежені можливості

Відбулася зустріч керівників району з випускниками загальноосвітніх шкіл району які мають обмежені можливості

Сьогодні, 1 червня 2017 року в Міжнародний день захисту дітей, відбулася зустріч керівників району з випускниками загальноосвітніх шкіл які мають обмежені можливості. Така зустріч у неформальній обстановці відбулася вперше в стінах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Звертаючись до випускників голова районної ради Олексій Собко зазначив, що нещодавно пролунав останній дзвоник у школах району, який переводить вас в доросле життя і вам як майбутнім будівникам України належить пройти цей цікавий, інколи непростий життєвий шлях. Вам потрібно буде в житті самостійно приймати ті, чи інші рішення. Наше завдання дорослих – робити все можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість.  

Відбулася зустріч керівників району з випускниками загальноосвітніх шкіл району які мають обмежені можливості

На завершення, аби залишити приємну згадку про сьогоднішню зустріч, депутати районної ради за клопотанням голови громадської організації Марії Островської, що найбільше переймається вашою долею, виділили кошти на пам’ятні подарунки для вас. Сподіваюся, що вони будуть корисні, зважаючи на темпи, з якими молодь сьогодні рухається по життю, - зауважив Олексій Петрович.

В свою чергу голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш звертаючись до дітей з вітальним словом зазначив, що попереду буде життя - сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже кожен з вас піде своїм шляхом, не озираючись, не чекаючи підказок, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч питань. Також побажав випускникам успішно скласти ЗНО та не розгубитися при виборі життєвого шляху. Вірте у власні сили, прагніть більшого і досягайте поставленої мети.

Після привітань керівників району та промови начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук діти розповіли про випробування на ЗНО, про те, ким кожен з них мріє стати. Приміром, Вікторія Алека з Вергунів збирається обрати фах медика, Яна Пахаренко з Лесьок хоче вступати на історичний факультет. Як це можна зробити за державні кошти дітям та їхнім батькам розповіла присутня на заході директор Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ольга Хоменко.

Фонд може оплатити ваше навчання в навчальному закладі будь-якого рівня акредитації. Ви вступаєте, приходите до нас і ми укладаємо тристоронню угоду - відділення Фонду-студент- навчальний заклад і оплачуємо ваше навчання. Магістратуру в тому числі. До речі, наразі ми оплачуємо навчання 25 дітей-інвалідів, одна з який навчається в інституті ім. Богомольця. Я думаю, що мрію Вікторії ми теж зможемо втілити, - зауважила Ольга Миколаївна. – Так само ми допоможемо працевлаштувати ваших дітей, оскільки маємо для цього сформовану базу даних. 

Для тих, хто ще вагається з вибором, або хоче навчатися в Черкасах, пропозицію стати абітурієнтом Київського національного університету технологій та дизайну озвучила декан факультету ринкових, інформаційних технологій Світлана Натрошвілі.

Відбулася зустріч керівників району з випускниками загальноосвітніх шкіл району які мають обмежені можливості

Перелік навчальних закладів, упорядкований управлінням праці та соціального захисту населення для батьків дітей передала заступник начальника управління Людмила Лядецька.

- Зараз нами опікуються батьки. Але ми йдемо в доросле життя і хотіли б відчувати більшу підтримку держави , - зазначає Яна Пахаренко. – Сьогоднішня зустріч із керівниками району – це сигнал для нас, що ми не одні, що про нас турбуються, нам допомагають, але не з жалості, а як рівних з рівними. Це дуже приємно і наочно бачимо прогресивні зміни в країні, про які сьогодні так багато ми чуємо.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ