Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпеченняПроведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення

30 травня 2017 року провела засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вів засідання заступник голови комісії Сергій Костенко. В засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, працівники виконавчого апарату районної ради та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У порядку денному питання про районну програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2017 рік.

Інформував присутніх заступник начальник ДПІ у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області Юрій Кучеренко, який зазначив, що у Черкаському районі зареєстровано 57707 землевласників і землекористувачів та 1173 фізичні особи – платники орендної плати за землю (765 з яких при цьому не являються суб'єктами господарювання та сплачують орендну плату як громадяни).

Крім цього, Черкаською ОДПІ проводиться контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків, зборів, внесків самозайнятими особами (зокрема ПДФО, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку, військового збору), зокрема ведення облікових справ платників податків – самозайнятих осіб, підготовка інформаційних і довідкових матеріалів платникам податків, в т.ч. видача в установленому порядку документів (дублікатів, засвідчених копій) в межах чинного законодавства, від якого залежить кінцевий результат – повнота надходжень до місцевих бюджетів податків і зборів, визначених ПК.  

У Черкаському районі обліковується 3 393 платників податків, в т.ч. 1198 – юридичних осіб та 2195 фізичних осіб підприємців. 

Для забезпечення ефективного звітування перед місцевими органами виконавчої влади і платниками податків з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів та виявлення випадків ухиляння від сплати податків, фактів мінімізації отриманих доходів, потребує удосконалення обмін інформацією між фінансовими установами та Черкаською ОДПІ в частині моніторингу за надходженнями до місцевих бюджетів. 

Для виконання цих завдань необхідно вирішити питання фінансування для забезпечення матеріально-технічної бази на підготовку інформаційних і довідкових матеріалів платникам податків, в т.ч. видачі в установленому порядку документів (дублікатів, засвідчених копій) в межах чинного законодавства.  

Про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, доповіла перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Лядецька, яка зазначила, що зміни пов’язані з наданням сім’ям загиблих учасників АТО грошової допомоги до Дня Незалежності України.  

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення  У результаті обговорення постійна комісія рекомендувала розглянути програми на президії та сесії районної ради.  

Також, члени постійної комісії розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-19/VII та від 23.12.2016 №12-20/VII, про які коротко доповіла член постійної комісії Ніна Кужим.  

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ