Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про успіхи та досягнення ділилися в Білозірській ОТГ

Про успіхи та досягнення ділилися в Білозірській ОТГПро успіхи та досягнення ділилися в Білозірській ОТГ

Сьогодні ознайомитися з успіхами та досягненнями першої в районі Білозірської об’єднаної територіальної громади приїхали Німецькі гості.

На початку вони побували в ДНЗ "Червона шапочка", де їх зустріли директор закладу Любов Думанецька та малята з хлібом-сіллю.

Делегація оглянула будівлю та територію садочка, подивилися, чим займаються дошкільнята та як вони проводять дозвілля. Працівники ДНЗ разом з дітлахами подарували гостям ляльки-мотанки, зроблені власноруч.

Опісля представники німецької делегації завітали до місцевого Центру культури та дозвілля, де про культуру та українські звичаї розповіла директор закладу Людмила Лопушан та мали змогу оглянути музей в якому розміщені експонати про зародження села Білозір'я. Також гості спостерігали, як проходять танцювальні заняття та уроки вокалу, побували в сільській бібліотеці.

Про успіхи та досягнення ділилися в Білозірській ОТГ

В свою чергу другий замісник бургомістра району Гота Томас Фрьоліх подарував на згадку книгу про місто Гота.

Потім гостям показали щойно відкриту Білозірську сільську академію футболу для дітей та юнацтва Черкаської області. Її директор Юрій Колісніченко розповів про давню мрію двох однокласників, які мріяли з самого дитинства побудувати на початку великий футбольний стадіон, ну а вже потім створення академії.

Про успіхи та досягнення ділилися в Білозірській ОТГ

Німецьким колегам розповіли, що завдяки меценату вдалося побудувати цей спортивний комплекс.  

На завершення зустрічі гості побували в ЦНАПі. та у сільській раді, де голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук більш детально розповів про роботу органів місцевого самоврядування та діяльність об’єднаної громади.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ