Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району урочисто підняли Прапор Європейського Союзу

Керівники району урочисто підняли Прапор Європейського Союзу

Сьогодні, 11 травня, на площі перед будівлею Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк урочисто відкрили церемонію підняття Прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи.

Учасники церемонії: працівники виконавчого апарату районної ради, керівники та працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, громадські активісти, волонтери та інші.

Керівники району урочисто підняли Прапор Європейського СоюзуКерівники району урочисто підняли Прапор Європейського Союзу

Звертаючись до учасників заходу, голова районної ради Олексій Собко зазначив, що саме в цей час у Брюсселі Рада Євросоюзу затвердить без обговорення безвізовий режим для України. 

Керівники району урочисто підняли Прапор Європейського Союзу

Безвізові подорожі для українських громадян набудуть чинності 11 червня цього року. 

Це надзвичайно важливе для нашої країни рішення.

Скасування віз для українців є саме тим результатом, на який нас надихали студенти в листопаді 2013 року, заради чого боролася і загинула на майдані «Небесна сотня», віддали свої життя патріоти, героїчні воїни на сході нашої держави, ті захисники Вітчизни, які сьогодні боронять нашу землю від Російського агресора.  

Безвіз стане визнанням стабільності і певного рівня безпеки в країні. Це якісно покращить ділові зв'язки українського бізнесу з західними партнерами і зробить привабливішим інвестиційний клімат у країні.  

Скасування візового режиму з Європейським Союзом для України стане Рубіконом на шляху до Європи.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ