Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В області обрали голів чотирьох ОТГ

В області обрали голів чотирьох ОТГ

У неділю, 30 квітня, у чотирьох об’єднаних територіальних громадах відбулися перші вибори. В усіх ОТГ явка на виборах перевищувала 50%, інформують в управлінні культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Так, найвища явка була на виборах голови Степанецької сільської ОТГ Канівського району. Тут вона скала 63,65%. За результатами голосування підтримку більшості отримав самовисуванець Олександр Яременко.

Головою Селищенської сільської ОТГ Корсунь-Шевченківського району за результатами виборів стала самовисуванець Галина Рябошапка (діючий Селищенський сільський голова).  

Ротмістрівську сільську ОТГ Смілянського району очолюватиме самовисуванець Володимир Ховайба (голова Мельниківської сільської ради, що увійшла до складу ОТГ). 

На виборах на посаду голови Шполянської міської ОТГ перемогу здобув діючий міський голова Сергій Кравченко від ВО «Черкащани».

Нині на Черкащині діє вже 10 об’єднаних територіальних громад. Зокрема Білозірська, Єрківська, Мокрокалигірська, Тальнівська, Стеблівська, Набутівська, Степанецька, Селищенська, Ротмістрівська та Шполянська.

Нагадаємо, до складу Степанецької сільської ОТГ Канівського району входить 17 населених пунктів (село Степанці, Пилява, селище Степанецьке, Беркозівка, Лізки, Горобіївка, Буда-Горобіївська, Копіювата, селище Копіювате, Мартинівка, Дарівка, Ключники, Павлівка, Новоукраїнка, Полствин, Малий Ржавець та Попівка). До Селищенської сільської громади Корсунь-Шевченківського району – 4 села (Селище, Гута-Селицька, Тараща та Сухини). Ротмістрівської сільської ОТГ, що на Смілянщині, – 5 населених пунктів (Ротмістрівка, Вовківка, Ковалиха, Куцівка та Мельниківка). У складі Шполянської міської ОТГ – місто Шпола та село Кримки.  

 

За інформацією прес-служби ОДА