Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович





Відбувся ІІ районний конкурс хореографічного мистецтва «О, танцю, мить чудова»

Відбувся ІІ районний конкурс хореографічного мистецтва «О, танцю, мить чудова».

Цієї суботи в Центрі культури і дозвілля села Білозір’я, відбувся ІІ районний конкурс хореографічного мистецтва «О, танцю, мить чудова». Свої таланти демонстрували колективи з тринадцяти сіл району, а це шістнадцять хореографічних колективів, в яких близько трьохсот учасників.

Надзвичайно приємно, що підтримати учасників конкурсу завітали їхні незмінні прихильники та вболівальники, серед яких і сільські голови сіл, представники сільських рад та Будинків культури нашого району. На конкурс вони завітали не з пустими руками, а з солодкими подарунками та щирими напутніми словами для юних талановитих конкурсантів.

Протягом конкурсної програми право бути кращими виборювали конкурсанти в різних номінаціях і вікових категоріях.  

За підсумками роботи журі, найбільшу кількість балів у номінаціях набрали, а отже блискуче виступили такі учасники конкурсу:  

В номінації «Народний танець» молодша вікова категорія:

І місце – Танцювальна студія «Грація» ЦКД с. Білозір’я, керівник – Ірина Боркут;

ІІ місце – Колектив народного танцю «Руськополяночка» СБК с.Р.Поляна, керівник – Люція Хмара;  

Відбувся ІІ районний конкурс хореографічного мистецтва «О, танцю, мить чудова».

ІІІ місце – Хореографічний колектив «Берег надії» СБК с.Степанки, керівник – Сергій Роботько.  

Середня вікова категорія:

І місце - Танцювальна студія «Грація» ЦКД с. Білозір’я, керівник – Ірина Боркут;  

ІІ місце - Зразковий аматорський танцювальний колектив «Едельвейс» СБК с. Леськи, керівник – Валентина Буркацька.

Відбувся ІІ районний конкурс хореографічного мистецтва «О, танцю, мить чудова».

Старша вікова категорія:

І місце - Танцювальна студія «Грація» ЦКД с. Білозір’я, керівник – Ірина Боркут;

ІІ місце - Танцювальна студія «Грація» ЦКД с. Білозір’я, керівник – Ірина Боркут;

ІІ місце - Хореографічний колектив «Фантазія» СБК с.Хацьки, керівник – Валентина Тертична;

ІІІ місце – Зразковий аматорський танцювальний колектив «Едельвейс» СБК с. Леськи, керівник – Валентина Буркацька.

Молодіжна вікова категорія:

І місце – Народний аматорський танцювальний колектив «Свидівчанка» СБК с.Свидівок, керівник – Ірина Пожар;

Номінація «Класичний танець» молодша вікова категорія:

І місце - Танцювальна студія «Грація» ЦКД с. Білозір’я , керівник – Ірина Боркут;

ІІ місце - Танцювальна студія «Грація» ЦКД с. Білозір’я, керівник – Ірина Боркут;

Середня вікова категорія:

І місце – Хореографічний колектив «Тандем», ЦКД с. Білозір’я , керівник – Тетяна Московченко.

Номінація «Сучасний танець» молодша вікова категорія:

І місце - Хореографічний колектив «Фантазія» СБК с.Хацьки, керівник – Валентина Тертична;

ІІ місце - Народний аматорський танцювальний колектив «Свидівчанка» СБК с.Свидівок, керівник – Ірина Пожар;

ІІ місце - Хореографічний колектив «Берег надії» СБК с.Хутори, керівник – Сергій Роботько.

Старша вікова категорія:

І місце – Танцювальний колектив «Тріумф» СБК с.Геронимівка, керівник - Людмила Попович;

ІІ місце – Танцювальний дует, у складі: Аріни Холодницької та Андрія Кононенка СБК с.Геронимівка, керівник – Людмила Попович;

ІІІ місце - Народний аматорський танцювальний колектив «Свидівчанка» СБК с.Свидівок, керівник – Ірина Пожар;

Номінація «Бальний танець» молодша вікова категорія:

ІІ місце – Солісти хореографічного колективу «Лілея»: Софія Козаченко та Олександр Скирда СБК с. Софіївка, керівник Юлія Силенко.

ІІІ місце - Хореографічний колектив «Берег надії» СБК с.Степанки, керівник – Сергій Роботько.

Середня вікова категорія:

І місце – Зразковий ансамбль бального танцю «Перлинка» СБК с. Р.Поляна, керівник – Олена Черненко;

ІІ місце – Ансамбль бально-спортивного танцю «Флейм» СБК с.Мошни, керівники: Інна Острівна та Олексій Юрченко.

ІІІ місце – Солістка хореографічного колективу «Лілея» Марія Скирда СК с.Шелепухи, керівник – Юлія Силенко.

Старша вікова категорія:

І місце - Зразковий ансамбль бального танцю «Перлинка» СБК с. Р.Поляна, керівник – Олена Черненко;

ІІІ місце - Ансамбль бально-спортивного танцю «Флейм» СБК с.Мошни, керівники: Інна Острівна та Олексій Юрченко.

Ми переконались, що всі учасники конкурсу безмежно талановиті, енергійні, запальні, веселі та харизматичні. Швидко збігли три напружені конкурсні години. Позаду залишились хвилювання учасників та підсумки журі. Ми впевнені, що всі присутні отримали заряд бадьорого настрою та стимул для участі в наступному конкурсі хореографічного мистецтва 2018 року.

 

За інформацією відділу культури і туризму РДА