Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 03 травня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

Одним із основних питань наради стояло про зустріч 5 травня керівництва районної ради з ветеранами Другої світової війни з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та участь у районних заходах з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Біль втрат і велич подвигу», які відбудуться в населених пунктах району.

Проведено апаратну нараду

Як зазначив голова районної ради, питання зустрічі з ветеранами попередньо обговорено з головою Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідією Косенко, визначено час та дату проведення. Також обговорено порядок надання матеріальної допомоги кожному ветерану Другої світової війни.  

Під час наради начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська коротко доповіла присутнім про завершення деклараційної кампанії.  

В свою чергу начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський поінформував присутніх про підготовку питань до розгляду на черговій сесії районної ради, яка запланована на початок червня місяця.

Також розглянуто на нараді ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з зМІ