Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Подання е-декларацій - це тема особистої відповідальності

Олексій Собко: Подання е-декларацій - це тема особистої відповідальності

Сьогодні, 27 березня, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради за участю заступника голови Сергія Степанюка.

Перед початком наради керівництво та працівники районної ради привітали керівника секретаріату Аллу Смілянець з днем народження та побажали їй міцного здоров’я, щастя, успіхів у роботі.

Олексій Собко: Подання е-декларацій - це тема особистої відповідальностіОлексій Собко: Подання е-декларацій - це тема особистої відповідальності

Одними із питань наради розглядались підведення підсумків роботи за минулий тиждень та робочої поїздки голови районної ради до села Хутори. Як зазначив, Олексій Петрович оглядаючи соціальну сферу села, можна сміливо сказати, що вона знаходиться в належному стані.

Сільський голова Олександр Литвиненко переймається проблемами медицини, освіти, культури має свої погляди та напрацювання в подальшому розвитку села. Крім того, де приходилося спілкуватися з керівниками закладів, всі поінформовані та мають відповідну думку щодо об’єднання територіальних громад в районі та області.

Під час наради голова районної ради коротко ознайомив присутніх про участь 24 березня у пленарному засіданні сесії обласної ради.

Також обговорено питання щодо деклараційної компанії яка підходить до свого завершення. Голова районної ради поцікавився у присутніх, чи всі станом на сьогодні подали декларації. А також зазначив, що подання е-декларацій – це тема особистої відповідальності. Про хід проведення деклараційної компанію, коротко доповіла начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська.

Щодо блоку комунальних питань коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.  

В свою чергу керівник секретаріату апарату районної ради Алла Смілянець поінформувала присутніх про правила військового обліку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ