Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вихованці ДЮСШ «Мрія» вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ на Всеукраїнському турнірі

Вихованці ДЮСШ «Мрія» вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ на Всеукраїнському турнірі

У місті Кременчук на Полтавщині 18-19 березня проходив ІІ Всеукраїнський юнацький турнір по дзюдо, присвячений загиблим співробітникам Служби безпеки України. До учасників змагань звернувся з привітанням Голова СБУ Василь Грицак. «Цей турнір – не просто іспит на вашу міць і силу духу, це насамперед вшанування наших бійців, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України», - наголосив він.

У церемонії відкриття турніру взяли участь заступник Голови СБУ Вадим Поярков, керівник спецпідрозділу «Альфа» Олександр Устименко, ректор Академії Служби Сергій Кудінов, мер міста Віталій Малецький. З початку антитерористичної операції СБУ втратила понад двадцять співробітника. Більшість, прикриваючи своїх товаришів та мирних жителів, загинули від куль на полі бою. «Вони віддали найцінніше, що є у кожної людини – свої життя, щоб ви могли жити під мирним небом, навчатись, тренуватись, міцніти і мужніти», - звернувся до учасників змагань Вадим Поярков.

Організатори турніру – Служба безпеки України та Федерація дзюдо Полтавської області – запросили близько шестисот юнаків різного віку з усієї України, які представляли майже сімдесят команд. Змагання обслуговували судді Міжнародної та Національної категорії Федерації дзюдо України. Переможці були нагороджені грамотами, кубками та медалями з рук видатних українських спортсменів, чемпіонів світу та чемпіонів Європи – Георгія Зантарая та Артема Блошевського.

Команда Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» привезла додому чотири нагороди. На цьому турнірі Верічєв Дмитро став другим, треті місця в своїх вагових категоріях вибороли – Короп Руслан, Зайченко Олексій та Оскаленко Денис. Слід відмітити також Магльованого Руслана, який зайняв 5 місце.  

Наші спортсмени ознайомились з фотодокументальною виставкою пам’яті подвигу українських вояків – співробітників української спецслужби, які віддали своє життя у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України. Виставка є живою хронікою подій останніх двох років та створена на реальних документах і фотоматеріалах.

За рішенням організаторів та учасників проведення таких турнірів стане доброю традицією та проводитиметься щорічно. 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"