Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Напередодні Міжнародного жіночого дня відбувся «круглий стіл»

Напередодні Міжнародного жіночого дня відбувся «круглий стіл»Напередодні Міжнародного жіночого дня відбувся «круглий стіл»

7 березня 2017 року голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему: « Сприяння захисту конституційних прав та законних інтересів жінки з інвалідністю, підвищення професійного рівня жінки лідера в інвалідному русі». Також в засіданні взяли участь перший заступник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Лядецька, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Черкаському районі Тетяна Хилик, головний лікар комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», депутат районної ради Анна Пантюхіна, голова Черкаської обласної організації ВОІ «СОІУ» Лідія Чаплюк, голова Черкаської районної організації ВОІ «СОІУ» Марія Островська, члени районної організації Всеукраїнської організації інвалідів.

Відкриваючи круглий стіл голова Черкаської районної організації ВОІ «СОІУ» Марія Островська зазначила, що коли мова заходить про жінку у нас відразу спрацьовує стереотип: жінка берегиня домашнього вогнища, мати, продовжувачка роду.

Напередодні Міжнародного жіночого дня відбувся «круглий стіл»

Але в сьогоднішньому світі жінку вже давно не влаштовує суто домашня роль і вона претендує, і не безпідставно на роль значно активнішу – роль лідера.

Сьогодні українське суспільство має стільки нестерпно болючих проблем, більшість із яких пов’язана з найнезахищеними верствами суспільства, зростає кількість малозабезпечених сімей.  

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко звертаючись до учасників «круглого столу» зазначив, що сьогодні в цій залі зібралися лідери, тому що вас обрала громада, вам довірили захищати інтереси людей з проблемами здоров’я в своїх осередках.  

Ви, жінки, доводите свою спроможність, що вам під силу займатися будь-яким видом діяльності, чи то бізнесом, політикою, чи то державною або громадською діяльністю, за це вам низький уклін.  

Тому керівництво району по мірі можливості прикладає зусилля для покращення та змін, змін в житті суспільства, в поглядах на життя.  

Підводячи підсумки «круглого столу», Марія Дмитрівна зазначила, що вона абсолютно впевнена, що жінки, в тому числі жінки-інваліди, будуть відігравати щоразу більшу роль на цих аренах, що є природнім, логічним виявом цивілізованості суспільства. Можливо зараз не всі ми це чітко усвідомлюємо, не всі до цього морально готові, але наше завдання – підвищити статус жінки, жінки-інваліда.  


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ