Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ПРОВОДИТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО ПРОМІЖНИХ ВИБОРІВ

ПРОВОДИТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО ПРОМІЖНИХ ВИБОРІВ

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводиться робота по підготовці до проміжних виборів депутата Будищенської сільської ради, які відбудуться 2 квітня 2017 року.

Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів по підготовці та проведенню виборів, з 11 лютого стартував виборчий процес, а з 27 лютого по 8 березня відбувається висунення кандидатів. Межі виборчого округу №1, по якому і відбудуться проміжні вибори — вулиця Шевченка та частина вулиці 30 років Перемоги села Будище.

Ознайомитися з попереднім списком виборців та перевірити себе в них громадяни зможуть з 19 березня 2017 у приміщенні будинку культури, за адресою: вул. 30 років Перемоги, 27, село Будище. До 22 березня 2017 року кожному виборцю буде надіслано іменне запрошення.

Нагадуємо, що виборці мають змогу звернутися із заявою про уточненнями своїх персоніфікованих даних до дільничної виборчої комісії, відділу ведення Державного реєстру виборців чи до суду до 27 лютого 2017 року. Після вказаної дати зміни до уточненого списку вже не вносяться. У день голосування — теж. Громадяни, які мають проблеми зі здоров’ям та не можуть самостійно пересуватися, мають змогу проголосувати за місцем проживання. Для цього необхідно звернутися із заявою до дільничної виборчої комісії не пізніше останньої п’ятниці перед виборами. Дільнична виборча комісія розгляне заяву та організує під’їзд членів дільничної комісії і пересувної виборчої скриньки для проведення голосування на дому.

Пам’ятайте: результат виборів залежить тільки від виборців, тому важливо взяти в них участь та обрати достойного кандидата для захисту інтересів своїх односельчан.

 


За інформацією сайту Черкаської РДА